PCP.2S.306.CLLC62
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCP.2S.306.CLLC62
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PCP.2S.306.CLLC62.pdf
  • Viesti
PCP.2S.306.CLLC62: n tekniset tiedot
Osa numero PCP.2S.306.CLLC62 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6626 pcs Tietolomake PCP.2S.306.CLLC62.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 306 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 2S
Pakkaus Bulk Suuntautuminen Keyed
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 6
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 12A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)