PFD.2B.310.CLLD52
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PFD.2B.310.CLLD52
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PFD.2B.310.CLLD52.pdf
  • Viesti
PFD.2B.310.CLLD52: n tekniset tiedot
Osa numero PFD.2B.310.CLLD52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3050 pcs Tietolomake PFD.2B.310.CLLD52.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 310 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 2B
Pakkaus Bulk Suuntautuminen D
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome