PRG.M0.2GL.LC52N
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRG.M0.2GL.LC52N
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRG.M0.2GL.LC52N.pdf
  • Viesti
PRG.M0.2GL.LC52N: n tekniset tiedot
Osa numero PRG.M0.2GL.LC52N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4523 pcs Tietolomake PRG.M0.2GL.LC52N.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M02 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 2
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Black, Gray kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)