SLP.M13.GLLB
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLP.M13.GLLB
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
lomakkeissa: SLP.M13.GLLB.pdf
  • Viesti
SLP.M13.GLLB: n tekniset tiedot
Osa numero SLP.M13.GLLB Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6236 pcs Tietolomake SLP.M13.GLLB.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M13 Shell-materiaali Sulfone
Shell Finish - Sarja SP
Pakkaus Bulk Suuntautuminen P
Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C Joitakin paikkoja 13
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Nykyinen arvostelu 4A Yhteydenotto Material -