LRC-LR1206LF-01-R033F
TT Electronics/IRC
LRC-LR1206LF-01-R033F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRC-LR1206LF-01-R033F
Valmistaja / merkki: TT Electronics/IRC
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
lomakkeissa: LRC-LR1206LF-01-R033F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LRC-LR1206LF-01-R033F: n tekniset tiedot
Osa numero LRC-LR1206LF-01-R033F Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 420280 pcs Tietolomake LRC-LR1206LF-01-R033F.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) 200ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Sarja LR
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 4545060840
LRC-LR1206LF-01-R033-F
LRCLR1206LF01R033F
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRC-LR1206LF-01-R033F
Korkeus - Istuva (Max) 0.031" (0.80mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.033 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206