LRC-LR2010LF-01-R040F
TT Electronics/IRC
LRC-LR2010LF-01-R040F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRC-LR2010LF-01-R040F
Valmistaja / merkki: TT Electronics/IRC
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.04 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: LRC-LR2010LF-01-R040F.pdf
  • Viesti
LRC-LR2010LF-01-R040F: n tekniset tiedot
Osa numero LRC-LR2010LF-01-R040F Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 0.04 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3697 pcs Tietolomake LRC-LR2010LF-01-R040F.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 2010 Paksuus (Max) 200ppm/°C
Koko / Dimension 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm) Sarja LR
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2010 (5025 Metric)
Muut nimet 4545061120
LRC-LR2010LF-01-R040-F
LRCLR2010LF01R040F
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRC-LR2010LF-01-R040F
Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.04 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.04 OHM 1% 1W 2010