44-CBSUP-28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 44-CBSUP-28
Valmistaja / merkki: Leader Tech Inc.
Tuotteen Kuvaus 44-CBSUP-28--44S236
lomakkeissa: 44-CBSUP-28.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
44-CBSUP-28: n tekniset tiedot
Osa numero 44-CBSUP-28 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus 44-CBSUP-28--44S236 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 4696 pcs Tietolomake 44-CBSUP-28.pdf
Leveys - Kaiken 28.000" (711.20mm) Ilmanvaihto Vent Holes in Pattern
Tyyppi Shield, 2-Piece Sarja 40-CBS
Asennustyyppi Through Hole Pituus - Kaiken -
Korkeus - Kaiken 0.400" (10.16mm) Yksityiskohtainen kuvaus RF Shield Shield, 2-Piece 28.000" (711.20mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole