SC005PCN25-13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC005PCN25-13
Valmistaja / merkki: Leader Tech Inc.
Tuotteen Kuvaus 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE
lomakkeissa: SC005PCN25-13.pdf
  • Viesti
SC005PCN25-13: n tekniset tiedot
Osa numero SC005PCN25-13 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 6234 pcs Tietolomake SC005PCN25-13.pdf
Sarja *
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC008C60R0/60R0BQ
SC008C60R0/60R0BQ
valmistajat: Vishay Precision Group
Kuvaus: SC008C60R00/60R00BQ NETWORK
Varastossa: 744 pcs
ladata: SC008C60R0/60R0BQ.pdf
RFQ
SC00680912
SC00680912
valmistajat: Skyworks Solutions, Inc.
Kuvaus: CAP SILICON 6.8PF 20% SMD
Varastossa: 76454 pcs
ladata: SC00680912.pdf
RFQ
valmistajat: E Ink
Kuvaus: DISP 2.5 DIGIT NUMERIC RND
Varastossa: 9379 pcs
ladata: SC009221.pdf
valmistajat: E Ink
Kuvaus: DISPLAY 6 DIGIT NUMERIC
SC00P-10S-2P
SC00P-10S-2P
valmistajat: Amphenol Industrial
Kuvaus: CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP
Varastossa: 922 pcs
ladata: SC00P-10S-2P.pdf
Kuvaus: CAP SILICON 8.2PF 20% SMD
Kuvaus: CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
SC005B5X10K00BQ
SC005B5X10K00BQ
Kuvaus: SC005B5X10K00BQ NETWORK
ladata: SC005B5X10K00BQ.pdf
Kuvaus: DISPLAY 3 DIGIT NUMERIC
SC005C1K00/99K0BQ
SC005C1K00/99K0BQ
Kuvaus: SC005C1K000/99K00BQ NETWORK
ladata: SC005C1K00/99K0BQ.pdf
SC005B10K0010K00BQ
SC005B10K0010K00BQ
Kuvaus: SC005B10K0010K00BQ NETWORK
ladata: SC005B10K0010K00BQ.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna