ST005PCN25-NTP
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST005PCN25-NTP
Valmistaja / merkki: Leader Tech Inc.
Tuotteen Kuvaus .25"W X 85FT NO TAPE--ST005PCN25
lomakkeissa: ST005PCN25-NTP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
ST005PCN25-NTP: n tekniset tiedot
Osa numero ST005PCN25-NTP Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus .25"W X 85FT NO TAPE--ST005PCN25 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 2633 pcs Tietolomake ST005PCN25-NTP.pdf
Leveys 0.250" (6.35mm) Tyyppi Shielding Tape
Paksuus - Kaiken 0.005" (0.13mm) Muoto -
Sarja - Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C