ANT-1.4-CW-HWR-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-1.4-CW-HWR-RPS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ANT-1.4-CW-HWR-RPS
Valmistaja / merkki: Linx Technologies
Tuotteen Kuvaus RF ANT 1.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
lomakkeissa: ANT-1.4-CW-HWR-RPS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ANT-1.4-CW-HWR-RPS: n tekniset tiedot
Osa numero ANT-1.4-CW-HWR-RPS Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RF ANT 1.4GHZ WHIP TILT RP-SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9768 pcs Tietolomake ANT-1.4-CW-HWR-RPS.pdf
VSWR 2 päättyminen Connector, RP-SMA Male
Sarja HWR Return Loss -
Pakkaus Bulk Muut nimet ANT14CWHWRRPS
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Connector Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 5.591" (142.00mm)
Saada 2.4dBi Taajuusalue 1.35GHz ~ 1.45GHz
Taajuusryhmä UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 1.4GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1.4GHz Whip, Tilt RF Antenna 1.35GHz ~ 1.45GHz 2.4dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount