ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RAH-RPS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Valmistaja / merkki: Linx Technologies
Tuotteen Kuvaus RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
lomakkeissa: ANT-2.4-CW-RAH-RPS.pdf
  • Viesti
ANT-2.4-CW-RAH-RPS: n tekniset tiedot
Osa numero ANT-2.4-CW-RAH-RPS Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17940 pcs Tietolomake ANT-2.4-CW-RAH-RPS.pdf
VSWR 2 päättyminen Connector, RP-SMA Male
Sarja RAH Return Loss -
Pakkaus Bulk Muut nimet ANT-2.4-CW-RAH
ANT-2.4-CW-RAH-ND
ANT24CWRAHRPS
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Connector Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 1.008" (25.60mm)
Saada 1.6dBi Taajuusalue 2.35GHz ~ 2.6GHz
Taajuusryhmä UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 2.4GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Right Angle RF Antenna 2.35GHz ~ 2.6GHz 1.6dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount