ANT-315-CW-HWR-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-315-CW-HWR-RPS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ANT-315-CW-HWR-RPS
Valmistaja / merkki: Linx Technologies
Tuotteen Kuvaus RF ANT 315MHZ WHIP TILT RP-SMA
lomakkeissa: ANT-315-CW-HWR-RPS.pdf
  • Viesti
ANT-315-CW-HWR-RPS: n tekniset tiedot
Osa numero ANT-315-CW-HWR-RPS Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RF ANT 315MHZ WHIP TILT RP-SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8015 pcs Tietolomake ANT-315-CW-HWR-RPS.pdf
VSWR 2 päättyminen Connector, RP-SMA Male
Sarja HWR Return Loss -
Pakkaus Tray Muut nimet ANT315CWHWRRPS
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Connector Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 5.591" (142.00mm)
Saada 0dBi Taajuusalue 305MHz ~ 325MHz
Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 315MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 315MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Tilt RF Antenna 305MHz ~ 325MHz 0dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount
Sovellukset Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems antennin tyyppi Whip, Tilt
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ANT-315-CW-RCS
ANT-315-CW-RCS
valmistajat: Linx Technologies
Kuvaus: RF ANT 315MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Varastossa: 12795 pcs
ladata: ANT-315-CW-RCS.pdf
RFQ
ANT-315-CW-HW
ANT-315-CW-HW
valmistajat: Linx Technologies
Kuvaus: RF ANT 315MHZ WHIP STR RP-SMA ML