ANT-868-CW-HWR-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-CW-HWR-RPS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ANT-868-CW-HWR-RPS
Valmistaja / merkki: Linx Technologies
Tuotteen Kuvaus RF ANT 868MHZ WHIP TILT RP-SMA
lomakkeissa: ANT-868-CW-HWR-RPS.pdf
  • Viesti
ANT-868-CW-HWR-RPS: n tekniset tiedot
Osa numero ANT-868-CW-HWR-RPS Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RF ANT 868MHZ WHIP TILT RP-SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7885 pcs Tietolomake ANT-868-CW-HWR-RPS.pdf
VSWR 2 päättyminen Connector, RP-SMA Male
Sarja HWR Return Loss -
Pakkaus Tray Muut nimet ANT868CWHWRRPS
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Connector Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 5.591" (142.00mm)
Saada -2.3dBi Taajuusalue 853MHz ~ 883MHz
Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 868MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Tilt RF Antenna 853MHz ~ 883MHz -2.3dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount