MDEV-900-TT-A
MDEV-900-TT-A
valmistajat: Linx Technologies
Kuvaus: TRM 900 TT MASTER DEV SYSTEM AMP
Varastossa: 5556 pcs
ladata: MDEV-900-TT-A.pdf
RFQ
MDEV-916-ES-USB
MDEV-916-ES-USB
valmistajat: Linx Technologies
Kuvaus: KIT MASTER DEV 916MHZ ES USB
Varastossa: 4476 pcs
ladata: MDEV-916-ES-USB.pdf
RFQ
MDEV-900-RC
MDEV-900-RC
Kuvaus: DEV TOOL HUM-RC 900MHZ USB
Varastossa: 562 pcs
ladata: MDEV-900-RC.pdf
MDEV-916-ES-RS232
MDEV-916-ES-RS232
Kuvaus: KIT MASTER DEV 916MHZ ES RS232
ladata: MDEV-916-ES-RS232.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna