74AC11240PWRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74AC11240PWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 5.5V 24TSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
74AC11240PWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero 74AC11240PWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 5.5V 24TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6401 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 24-TSSOP
Sarja 74AC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Elements 2
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-TSSOP Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA