74ALVCH16500DLG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74ALVCH16500DLG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
74ALVCH16500DLG4: n tekniset tiedot
Osa numero 74ALVCH16500DLG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4065 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 56-SSOP
Sarja 74ALVCH Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 18-Bit Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Universal Bus Transceiver
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74ALVCH16500