74LVC1G175DCKRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74LVC1G175DCKRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
74LVC1G175DCKRG4: n tekniset tiedot
Osa numero 74LVC1G175DCKRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1140541 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Tyyppi D-Type
Trigger Type Positive Edge Sarja 74LVC
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
lähtö Tyyppi Non-Inverted Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Elements 1 Bittien lukumäärä Element 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo kapasitanssi 3pF toiminto Reset
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA
Kellotaajuus 175MHz Perusosan osanumero 74LVC1G175