ADC12J2700NKET
Tuote-esittely
Osa numero: ADC12J2700NKET
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus 12 BIT ADC 2700MSPS
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 92 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
ADC12J2700NKET: n tekniset tiedot
Osa numero ADC12J2700NKET Valmistaja N/A
Kuvaus 12 BIT ADC 2700MSPS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 1.14 V ~ 1.26 V Jännite - Supply, Analog 1.14 V ~ 1.26 V, 1.8 V ~ 2 V
Toimittaja Device Package 68-VQFN (10x10) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 2.7G Viite Tyyppi Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 68-VFQFN Exposed Pad Muut nimet 296-38447-2
ADC12J2700NKET-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 1
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 1