ADS58B19IRGZT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADS58B19IRGZT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 9BIT 250MSPS 48VQFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
ADS58B19IRGZT: n tekniset tiedot
Osa numero ADS58B19IRGZT Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 9BIT 250MSPS 48VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3832 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 1.7 V ~ 1.9 V Jännite - Supply, Analog 1.7 V ~ 1.9 V
Toimittaja Device Package 48-VQFN (7x7) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 250M Viite Tyyppi Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad Muut nimet 296-28296-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 1
Lukumäärä Bits 9 A / D-muuntimien määrä 1