AM26C31CD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AM26C31CD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Viesti
AM26C31CD: n tekniset tiedot
Osa numero AM26C31CD Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70224 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Driver
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
protokolla RS422, RS485 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 296-6781-5
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 4/0
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant duplex -
Yksityiskohtainen kuvaus 4/0 Driver RS422, RS485 16-SOIC Datanopeus -
Perusosan osanumero AM26C31
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AM26C31CDR
AM26C31CDR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 207561 pcs
ladata:
RFQ
AM26060001
AM26060001
valmistajat: TXC Corporation
Kuvaus: CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
Varastossa: 127324 pcs
ladata: AM26060001.pdf
RFQ
valmistajat: TXC Corporation
Kuvaus: CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
ladata: AM26000008.pdf
AM26C31CDBRG4
AM26C31CDBRG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SSOP
ladata:
AM26C31CDRE4
AM26C31CDRE4
AM26C31CDE4
AM26C31CDE4
AM25HV
AM25HV
valmistajat: Knowles Voltronics
Kuvaus: CAP TRIMMER 1-23PF 750V SMD
ladata: AM25HV.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 2X15V 50W
Varastossa: 168 pcs
AM25SD
AM25SD
Kuvaus: CAP TRIMMER 1-23PF 125V SMD
ladata: AM25SD.pdf
valmistajat: Bel
AM26C31CDBR
AM26C31CDBR
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SSOP
AM26C31CDG4
AM26C31CDG4
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna