AMC1301QDWVQ1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AMC1301QDWVQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus AUTOMOTIVE PRECISION, 250MV INPU
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
64 pcs
128 pcs
512 pcs
1024 pcs
  • Viesti
AMC1301QDWVQ1: n tekniset tiedot
Osa numero AMC1301QDWVQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus AUTOMOTIVE PRECISION, 250MV INPU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12956 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 3 V ~ 5.5 V Jännite - Input Offset 50µV
Toimittaja Device Package 8-SOIC Muutosnopeus -
Sarja Automotive, AEC-Q100 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi -
Muut nimet 296-46919 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Nykyinen - Supply 5.9mA Nykyinen - Tuotos / kanava 13mA