BQ24400PWRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BQ24400PWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
BQ24400PWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero BQ24400PWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45877 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö (maksimi) 6V Toimittaja Device Package 8-TSSOP
Sarja - Ohjelmoitavat ominaisuudet Timer, Voltage
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (TA) Solujen määrä -