CC2400-RTR1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CC2400-RTR1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CC2400-RTR1: n tekniset tiedot
Osa numero CC2400-RTR1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16983 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.6 V ~ 2 V Tyyppi TxRx Only
Sarja - Sarjaliitännät SPI
Herkkyys -101dBm RF perhe / vakio General ISM > 1GHZ
protokolla - Virta - Output 0dBm
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 48-VFQFN
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
modulaatio FSK, GFSK muistin koko -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Taajuus 2.4GHz
Yksityiskohtainen kuvaus IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Datanopeus (maksimi) 1Mbps
Nykyinen - Lähettävät 11mA ~ 19mA Nykyinen - Vastaanotto 24mA