CD74AC240EG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CD74AC240EG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CD74AC240EG4: n tekniset tiedot
Osa numero CD74AC240EG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276969 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 20-PDIP
Sarja 74AC Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet CD74AC240EE4
CD74AC240EE4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Elements 2 Bittien lukumäärä Element 4
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74AC240
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CD74AC240M96
CD74AC240M96
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Varastossa: 249035 pcs
ladata:
RFQ
CD74AC240E
CD74AC240E
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP