CD74HCT163M96E4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CD74HCT163M96E4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SYNC COUNTER PRESET HS 16SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
CD74HCT163M96E4: n tekniset tiedot
Osa numero CD74HCT163M96E4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC SYNC COUNTER PRESET HS 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 452695 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Negative Edge
Ajoitus Synchronous Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja 74HCT asettaa uudelleen Synchronous
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Binary Counter
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Suunta Up
Yksityiskohtainen kuvaus Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC laskentavilkkauden 20MHz