CD74HCT393M96E4
Tuote-esittely
Osa numero: CD74HCT393M96E4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC
  • Viesti
CD74HCT393M96E4: n tekniset tiedot
Osa numero CD74HCT393M96E4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 448502 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Negative Edge
Ajoitus - Toimittaja Device Package 14-SOIC
Sarja 74HCT asettaa uudelleen Asynchronous
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Elements 2
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Binary Counter
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Suunta Up
Yksityiskohtainen kuvaus Counter IC Binary Counter 2 Element 4 Bit Negative Edge 14-SOIC laskentavilkkauden 27MHz