CD74HCT40103M96G4
Tuote-esittely
Osa numero: CD74HCT40103M96G4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16SOIC
  • Viesti
CD74HCT40103M96G4: n tekniset tiedot
Osa numero CD74HCT40103M96G4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 173884 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Ajoitus Synchronous Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja 74HCT asettaa uudelleen Asynchronous
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Binary Counter
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Suunta Down
Yksityiskohtainen kuvaus Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 16-SOIC laskentavilkkauden 14MHz