CDC421125RGERG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDC421125RGERG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC CLOCK GENERATOR 125MHZ 24-QFN
lomakkeissa:
  • Viesti
CDC421125RGERG4: n tekniset tiedot
Osa numero CDC421125RGERG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC CLOCK GENERATOR 125MHZ 24-QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4736 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V Tyyppi Clock Generator
Toimittaja Device Package 24-VQFN (4x4) Sarja -
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 24-VFQFN Exposed Pad PLL Yes
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
panos LVCMOS, Crystal Taajuus - Max 125MHz