CSD19532Q5B
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSD19532Q5B
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 100A 8SON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
CSD19532Q5B: n tekniset tiedot
Osa numero CSD19532Q5B Valmistaja N/A
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 100A 8SON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70852 pcs Tietolomake
Vgs (th) (Max) @ Id 3.2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-VSON-CLIP (5x6)
Sarja NexFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 4.9 mOhm @ 17A, 10V
Tehonkulutus (Max) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-PowerTDFN Muut nimet 296-37478-2
CSD19532Q5B-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4810pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)