DAC3154IRGCR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAC3154IRGCR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DAC 10BIT PAR DL 64VQFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
DAC3154IRGCR: n tekniset tiedot
Osa numero DAC3154IRGCR Valmistaja N/A
Kuvaus IC DAC 10BIT PAR DL 64VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7395 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 1.71 V ~ 1.89 V Jännite - Supply, Analog 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V
Toimittaja Device Package 64-VQFN (9x9) asettumisaika 11ns (Typ)
Sarja - Viite Tyyppi External, Internal
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 64-VFQFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Current - Unbuffered Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C