DVC5416ZGU160IDWLD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DVC5416ZGU160IDWLD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP 16BIT 160MHZ 160BGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
160 pcs
  • Viesti
DVC5416ZGU160IDWLD: n tekniset tiedot
Osa numero DVC5416ZGU160IDWLD Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP 16BIT 160MHZ 160BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2741 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.60V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package -
Sarja TMS320C54x Pakkaus -
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 256kB Haihtumaton muisti ROM (32 kB)
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Host Interface, McBSP
kello Hinta 160MHz