LM1085IT-3.3/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM1085IT-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM1085IT-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM1085IT-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53865 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 27V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM1085IT-3.3
*LM1085IT-3.3/NOPB
LM1085IT-3.3
LM1085IT-3.3-ND
LM1085IT33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 3A Ohjaustoiminnot -