LM1086CT-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM1086CT-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM1086CT-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM1086CT-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45092 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 27V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM1086CT-3.3
*LM1086CT-3.3/NOPB
LM1086CT-3.3
LM1086CT-3.3-ND
LM1086CT33NOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220-3 Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 1.5A