LM10CN/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM10CN/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 8DIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM10CN/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM10CN/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34771 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 1.1 V ~ 40 V, ±0.55 V ~ 20 V Jännite - Input Offset 500µV
Toimittaja Device Package 8-PDIP Muutosnopeus -
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi -
Muut nimet *LM10CN/NOPB
LM10CNNOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-PDIP Nykyinen - Supply 300µA
Nykyinen - Tuotos / kanava 20mA Nykyinen - Input Bias 12nA
Perusosan osanumero LM10 vahvistin Tyyppi General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM10CLN8#PBF
LM10CLN8#PBF
valmistajat: ADI (Analog Devices, Inc.)
Kuvaus: IC OPAMP GP 8DIP
Varastossa: 3144 pcs
ladata: LM10CLN8#PBF.pdf
RFQ
LM10CW
LM10CW
valmistajat: Cynergy3
Kuvaus: CABLE FLOAT SPDT 10A PVC