LM1117DTX-2.85/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM1117DTX-2.85/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.85V 800MA TO252-3
lomakkeissa:
  • Viesti
LM1117DTX-2.85/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM1117DTX-2.85/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 800MA TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6181 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package TO-252-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM1117DTX-2.85
*LM1117DTX-2.85/NOPB
LM1117DTX-2.85
LM1117DTX-2.85-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 800mA TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 800mA