LM1117IMP-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM1117IMP-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LM1117IMP-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM1117IMP-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 205922 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V