LM25005MH
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM25005MH
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
146 pcs
  • Viesti
LM25005MH: n tekniset tiedot
Osa numero LM25005MH Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22499 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.225V Voltage - lähtö (Max) 37V
Jännite - tulo (Min) 7V Jännite - tulo (Max) 42V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 20-HTSSOP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 50kHz ~ 500kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Nykyinen - Tuotos 2.5A Perusosan osanumero LM25005
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM248DT
LM248DT
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO
Varastossa: 61327 pcs
ladata: LM248DT.pdf
RFQ
LM248DRE4
LM248DRE4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC
Varastossa: 599884 pcs
ladata:
RFQ
LM248N
LM248N
Kuvaus: IC OPAMP GP 1.3MHZ 14DIP
ladata: LM248N.pdf
LM25005MHX/NOPB
LM25005MHX/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
ladata:
LM25007MM
LM25007MM
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
LM25005MHX
LM25005MHX
Kuvaus: IC OPAMP GP 1MHZ 14DIP