LM25007MMX/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM25007MMX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
LM25007MMX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM25007MMX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70212 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) 37V
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 42V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching Up to 800kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Nykyinen - Tuotos 500mA Perusosan osanumero LM25007