LM2575HVMX-12/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2575HVMX-12/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 12V 1A 24-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
LM2575HVMX-12/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2575HVMX-12/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 12V 1A 24-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5314 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 60V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 24-SOIC Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM2575HVMX-12
LM2575HVMX-12
LM2575HVMX-12-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Nykyinen - Tuotos 1A