LM2575M-15/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2575M-15/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 15V 1A 24-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
LM2575M-15/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2575M-15/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 15V 1A 24-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4530 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 40V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 24-SOIC Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM2575M-15
*LM2575M-15/NOPB
LM2575M-15
LM2575M-15-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Nykyinen - Tuotos 1A