LM2576HVSX-12
Tuote-esittely
Osa numero: LM2576HVSX-12
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
LM2576HVSX-12: n tekniset tiedot
Osa numero LM2576HVSX-12 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 12V 3A TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23472 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 60V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 52kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Nykyinen - Tuotos 3A Perusosan osanumero LM2576