LM2576HVT-15/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2576HVT-15/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM2576HVT-15/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2576HVT-15/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 15V 3A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17263 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 60V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM2576HVT-15/NOPB
LM2576HVT15NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 3A TO-220-5 Nykyinen - Tuotos 3A