LM2577SX-12
Tuote-esittely
Osa numero: LM2577SX-12
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM2577SX-12: n tekniset tiedot
Osa numero LM2577SX-12 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6220 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 3.5V Jännite - tulo (Max) 40V
topologia Boost, Flyback, Forward Converter Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive or Negative
Muut nimet LM2577SX-12TR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Step-Up, Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Nykyinen - Tuotos 3A (Switch)
Perusosan osanumero LM2577
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM2577SX-15/NOPB
LM2577SX-15/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG MULT CONFIG INV 15V TO263
Varastossa: 5416 pcs
ladata:
RFQ
LM2577S-15/NOPB
LM2577S-15/NOPB
valmistajat: N/A
Varastossa: 5232 pcs
ladata:
RFQ
LM2577SX-12/NOPB
LM2577SX-12/NOPB
Kuvaus: IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263