LM2590HVSX-3.3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2590HVSX-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-7
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM2590HVSX-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LM2590HVSX-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-7 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6673 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 60V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-7 Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 150kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Nykyinen - Tuotos 1A Perusosan osanumero LM2590