LM2592HVSX-3.3
Tuote-esittely
Osa numero: LM2592HVSX-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 2A TO263-5
  • Viesti
LM2592HVSX-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LM2592HVSX-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 2A TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6354 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 60V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LM2592HVSX-3.3TR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 150kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Nykyinen - Tuotos 2A