LM27CIM5-1HJ
Tuote-esittely
Osa numero: LM27CIM5-1HJ
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC THERMOS FACT PRESET SOT23-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM27CIM5-1HJ: n tekniset tiedot
Osa numero LM27CIM5-1HJ Valmistaja N/A
Kuvaus IC THERMOS FACT PRESET SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6334 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 2.7V ~ 5.5V Matkan lämpötilan kynnys Hot
Kytkentälämpötila 130°C Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Selektiivinen hystereesi Yes
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Open Drain lähtötoiminto /OverTemp, VTemp
ulostulo Active Low Muut nimet LM27CIM5-1HJCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Thermostat 130°C Active Low Open Drain SOT-23-5
Nykyinen - Supply 15µA Nykyinen - Output (Max) -
tarkkuus ±3°C