LM2853MH-1.5
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2853MH-1.5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 14TSSOP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM2853MH-1.5: n tekniset tiedot
Osa numero LM2853MH-1.5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2777 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 3V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 14-HTSSOP Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 550kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 3A Perusosan osanumero LM2853