LM285BXM-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM285BXM-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Viesti
LM285BXM-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM285BXM-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38600 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±1.5% lämpötila kerroin 30ppm/°C
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet *LM285BXM-2.5
*LM285BXM-2.5/NOPB
LM285BXM-2.5
LM285BXM-2.5-ND
LM285BXM25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 120µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 20mA