LM285Z-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM285Z-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM285Z-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM285Z-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120998 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±1.5% lämpötila kerroin 150ppm/°C
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet *LM285Z-2.5
*LM285Z-2.5/NOPB
LM285Z-2.5
LM285Z-2.5-ND
LM285Z25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 120µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 20mA