LM2936BMX-3.3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2936BMX-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM2936BMX-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LM2936BMX-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7030 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC
Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 15µA
Nykyinen - Tuotos 50mA Ohjaustoiminnot Shutdown